Produkto aprašymas

Aprašymas:

Šios antenos yra specialiai suderinamas su HDTV įvairių skaitmeninės antžeminės (DVB-T, DVB-T2, DTMB, ISDB-T, DMB-T/H, ATSC).Tai gali padidinti jautrumą ir sumažinti SNR geriau nei tradiciniai pasyvus antena, atneša jums stiprų signalą.

Suderinamas su 720p, 1080i, 1080p, 4K, ATSC.Ši antena tinka visų tipų TV konverteris dėžės ir skaitmeninių televizorių ar 4K UHD Televizorių.

Tai kryptinės antenos gali sutelkti signalo energijos tam tikra kryptimi, taip užtikrinant, stiprinimu, signalo intensyvumas tam tikra kryptimi.

Su stipriu klijuojamas lipdukas, galite klijuoti ant lango gauti stipresnius signalus.Taip pat, ultra-plonas dizainas leidžia lengvai galite klijuoti ant sienos, ant stalo ir pan.

Aukštos kokybės koaksialinis kabelis su mažiau slopinimas normos ir aukštos kokybės stiprintuvo, kad jis turi aiškų techno dėl signalo priėmimo ir pakeitimo. 16.4-pėdų ilgio laidas leidžia jums patogiau įdiegti ją į jūsų namus, kad gauti geriausią priėmimą.Taip pat įrengta IEC-F jungties adapteris, įsitikinkite, kad jūs galite lengvai prijungti savo įrenginius prie antenos.

Plius, su stipriu klijuojamas lipdukas, galite klijuoti ant lango gauti stipresnius signalus.Taip pat, ultra-plonas dizainas leidžia lengvai galite klijuoti ant sienos, ant stalo ir pan.

Manau, tai bus puikus kompanionas jūsų kasdieniniame gyvenime.

Savybės:

* Specialiai suderinamas su HDTV įvairių skaitmeninės antžeminės (DVB-T, DVB-T2, DTMB, ISDB-T, DMB-T/H, ATSC).Tai gali padidinti jautrumą ir sumažinti SNR geriau nei tradiciniai pasyvus antena, atneša jums stiprų signalą.

* Suderinamas su 720p, 1080i, 1080p, 4K, ATSC.Ši antena tinka visų tipų TV konverteris dėžės ir skaitmeninių televizorių ar 4K UHD Televizorių.

* Šis kryptinės antenos gali sutelkti signalo energijos tam tikra kryptimi, taip užtikrinant, stiprinimu, signalo intensyvumas tam tikra kryptimi.

* 16.4-pėdų ilgio laidas leidžia jums patogiau įdiegti ją į jūsų namus, kad gauti geriausią priėmimą.Taip pat įrengta IEC-F jungties adapteris, įsitikinkite, kad jūs galite lengvai prijungti savo įrenginius prie antenos.

* Aukštos kokybės koaksialinis kabelis su mažiau slopinimas normos ir aukštos kokybės stiprintuvo, kad jis turi aiškų techno dėl signalo priėmimo ir pakeitimo.

* Su stipriu klijuojamas lipdukas, galite klijuoti ant lango gauti stipresnius signalus.Taip pat, ultra-plonas dizainas leidžia lengvai galite klijuoti ant sienos, ant stalo ir pan.

Pastaba:

* Prašome įsitikinti, kad jūsų TELEVIZORIAUS ir antenos jungtis yra atitikimo.Jei ne, prašome naudoti adapteris, kuris jau yra įtrauktas.

* Antena taip pat reikia 5V 1A adapteris dirbti, ji neveiks, jei jūs tik prijunkite anteną prie HDTV ar skaitmeninės STB.Prašome parengti tokį adapterį, be to, maitinimo.

* Priimti kanalus priklauso nuo jūsų regiono ir transliacijos iš bokšto, taip pat apie supančią aplinką ir kliūtis tarp jūsų TELEVIZIJOS ir transliavimo bokštas.

Techniniai duomenys:

Modelio Numeris: TV-BM-023

Darbo Dažniai: VHF (172-240MHz)/UHF (470-850MHz)

Juostos plotis: 390MHz

Priėmimo Diapazonas: 30-50 km

Poliarizacija: Vertikali

Pelnas: 30dBi (Aktyvus)

VSWR: ≤1.5 dB

Varža: 75Ω

Maksimali Galia: 50W

Darbo Įtampa: 5V

Galia: ≤20mAh

Koncentrinių Kabelis: RG174

Kabelio Ilgis: 5m/16,4 ft

Jungtis: IEC Vyras

Spalva: Juoda

Prekės Dydis: 245*45*8mm/9.64*1.77*0.31 į

Prekės Svoris: 150g/5.29 oz

Pakuotės Dydis: 29.5*5.5*3.5 cm/11.61*2.16*1.37 į

Pakuotės Svoris: 150g/5.29 oz

Paketų Sąrašo:

1* Antena

1* Stiprintuvas

1* IEC-F Jungties Adapteris

  • Tipas: Patalpų
  • Pakuotė: Taip
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Dažnio Diapazonas: VHF (172-240MHz)/UHF (470-850MHz)
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Prekės Pavadinimas: docooler
  • Modelio Numeris: TV-BM-023


SKU: w130

Panašūs produktai

Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Paramos 24/7

Viršus Paslauga

Moneyback

Grįžti Keistis

Dovanos

Premijos